Zelené střechy

...přeměňte svou střechu na zelenou oázu

Chci zelenou střechu

Vytváříme moderní, udržitelné zelené střechy v jihočeském kraji

Nabízíme Vám možnost přeměnit Vaši střechu na ekologický ráj s naší službou “Zelené střechy”. Jsem součástí týmu Střechy z jihu, kde se specializujeme na výstavbu a rekonstrukci střech, půdní vestavby, foukanou izolaci, klempířské prvky a střešní okna. Naše zelené střechy jsou ideální pro domy s rovnou střechou a přinášejí řadu výhod.

Zelená střecha nejen zlepší izolaci Vašeho domu, což může vést k úsporám nákladů na energie, ale také prodlouží životnost střechy a zvýší hodnotu Vaší nemovitosti. Díky vrstvám odvodnění, substrátu a pečlivě vybraným rostlinám zajišťujeme, že každá zelená střecha je plně funkční a esteticky přitažlivá.

Pokud máte zájem o zelenou střechu nebo potřebujete více informací, neváhejte vyplnit kontaktní formulář na našem webu nebo nás kontaktujte přímo telefonicky. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a pomůžeme najít nejlepší řešení právě pro Vaši střechu. Těšíme se na spolupráci s Vámi a na možnost přispět k lepší a zelenější budoucnosti Vašeho domova.

Kontaktujte nás
chevron-down